Tandsköterskor Narkoskliniken

Våra tandsköterskor

NARGIS KHAN
Tandsköterska hos Anna Köningsberg
Tel: 08-737 01 15
E-post: anna.konigsberg@narkoskliniken.se

Läs mer »

Tandsköterska Chirin Omar

CHIRIN OMAR
Tandsköterska hos Melvin Sohrabi
Tel: 08-668 73 88
E-post: melvin.sohrabi@narkoskliniken.se eller chirin@estetikakademin.com

Läs mer »

Tandsköterska Caroline Mouradian

CAROLINE MOURADIAN
Tandsköterska hos Mostafa Saad
Tel: 08-540 860 00
E-post: mostafa.saad@narkoskliniken.se

Läs mer »

Tandsköterska Lena Pettersson

LENA PETTERSSON
Tandsköterska hos Pia Lif-Bimer
Tel: 08-737 08 02
E-post: pia.lif-bimer@narkoskliniken.se

Läs mer »

FILIZ ÖCAL
Tandsköterska hos Saba Saad
Tel: 08-737 01 75
E-post: saba.saad@narkoskliniken.se

Läs mer »

Tandsköterska Sophia Linder

SOPHIA LINDER
Tandsköterska hos Joakim Skott
Tel: 08-737 01 65
E-post: sophia.linder@narkoskliniken.se

Läs mer »

Tandsköterska + Receptionist Sarah Arvidsson

SARAH HAUPT
Tandsköterska och receptionist
Tel: 08-737 00 75
E-post: receptionen@narkoskliniken.se eller sarah.arvidsson@narkoskliniken.se

Läs mer »